Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wydział MiNI podpisuje porozumienie z Ministerstwem Finansów

Wydział MiNI podpisuje porozumienie z Ministerstwem Finansów

Ministerstwo Finansów będzie współpracować z kolejnym wydziałem Politechniki Warszawskiej w zakresie działalności naukowej, badawczej i realizacji wspólnych projektów w obszarze analitycznym oraz infrastruktury IT.

Dziekan Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej prof. Wojciech Domitrz oraz Minister Finansów prof. Teresa Czerwińska w dniu 23 kwietnia 2018 r. podpisali  „Porozumienie o współpracy". Podczas uroczystości podpisania porozumienia minister Teresa Czerwińska podkreśliła - To już drugie porozumienie z Politechniką Warszawską. Zależy nam na współpracy ze studentami. Stawiamy na analizę danych, których nam przybywa m. in. dzięki JPK_VAT. To może być ciekawe wyzwanie.

Porozumienie zakłada, że zaangażowani we współpracę przy projektach edukacyjnych, naukowych i badawczych będą studenci studiów I i II stopnia oraz studiów doktoranckich Wydziału MiNI Politechniki Warszawskiej. Dokument opisuje również staże i praktyki w Ministerstwie Finansów dla studentów wydziału oraz płatne formy współpracy.

Sygnatariusze porozumienia Minister Finansów prof. Teresa Czerwińska i Dziekan Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej prof. Wojciech Domitrz /fot. MF

Porozumienie będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2020 r. Podobne zostało podpisane 6 kwietnia br. z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Podobny materiał:

Współpraca Politechniki Warszawskiej z Ministerstwem Finansów

Źródło: Opracowano na podstawie materiałów Ministerstwa Finansów
Zdjęcie: Ministerstwo Finansów

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka,
ani łatwa.

Maria Skłodowska-Curie

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie