Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Współpraca Politechniki Warszawskiej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Współpraca Politechniki Warszawskiej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego

10 listopada 2016 r. zostało zawarte porozumienie między Biurem Bezpieczeństwa Narodowego a Politechniką Warszawską. Dokument został podpisany przez szefa BBN Pawła Solocha oraz prof. Jana Szmidta, Rektora PW.

Porozumienie umożliwić ma zacieśnienie współpracy między oboma instytucjami w zakresie naukowo-badawczym, wymianę doświadczeń i poglądów oraz organizację wspólnych inicjatyw promocyjno-edukacyjnych - szczególnie w obszarach związanych z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na rzecz bezpieczeństwa. Także w kontekście modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Powiązany materiał:
Forum Obronności i Bezpieczeństwa w Politechnice Warszawskiej

Źródło: www.bbn.gov.pl
fot. www.bbn.gov.pl

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry