Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Wizyta partnerska KU Leuven w Politechnice Warszawskiej

Wizyta partnerska KU Leuven w Politechnice Warszawskiej

3 kwietnia 2017 r. Prorektor ds. Nauki prof. Rajmund Bacewicz spotkał się z delegacją Katholieke Universiteit Leuven. Delegacji przewodniczył prof. Georges Gielen, Vice-Rector of the Group of Science, Engineering and Technology.

Podczas spotkania omówiono m.in. możliwości rozszerzenia współpracy pomiędzy uczelniami i zaprezentowano potencjał Politechniki Warszawskiej. Prorektorzy obu uczelni zgodnie stwierdzili, że w obszarze wspólnych zainteresowań znajduje się wiele zagadnień, które należy rozwijać przy udziale zainteresowanych wydziałów oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej PW.

Spotkanie przedstawicieli KU Leuven i Politechniki Warszawskiej/fot. Biuletyn PW

Po spotkaniu delegacja odwiedziła Wydział Elektryczny; Matematyki i Nauk Informacyjnych; Elektroniki i Technik Informacyjnych; Architektury; Inżynierii Lądowej oraz Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry