Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Samsung przekazuje darowiznę dla Politechniki Warszawskiej

Samsung przekazuje darowiznę dla Politechniki Warszawskiej

9 maja 2018 r. Politechnika Warszawska otrzymała sprzęt multimedialny, który posłuży do prezentacji wydarzeń i projektów realizowanych w naszej Uczelni. W tym samym dniu w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbyły się warsztaty naukowe.

Darowizna została przekazana na ręce Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr. hab. inż. Jana Szmidta przez delegację firmy Samsung R&D Institute Poland (SRPOL) w składzie: VP Youngmin Lee - Managing Director, VP Adam Roś - Head of R&D Strategy, Artur Sowa - Head of R&D Planning Group, Bernard Moon - HR Director i dr inż. Tomasz Keller - Senior Technology Analyst.

W tym samym dniu w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbyły się warsztaty naukowe pt.: „Shape the Future with Innovation and 1ntelligence”, podczas których eksperci SRPOL oraz nauczyciele akademiccy PW wygłosili prelekcje nt. wykorzystania sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence) i (samo) uczenia maszynowego (Machine Learning) w budowie oprogramowania dla urządzeń konsumenckich stanowiących elementy sieci typu Internet of Things (IoT).

Zdjęcie: Biuletyn PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

25. Festiwal Nauki