Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Rozmowy o współpracy z Połtawskim Narodowym Uniwersytetem Technicznym

Rozmowy o współpracy z Połtawskim Narodowym Uniwersytetem Technicznym

Politechnikę Warszawską odwiedziła Svitlana Sivitska, Prorektor Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego im. Jurija Kondratiuka. Gościa z Ukrainy przyjęli prof. Krzysztof Lewenstein, Prorektor ds. Studiów oraz Marta Szajnowska-Ksit, p.o. Dyrektora CWM PW.

Po spotkaniu w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Prorektor Svitlana Sivitska odwiedziła Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, gdzie omówiła z Prodziekanem ds. Ogólnych prof. Arturem Rusowiczem możliwości współpracy.

Prodziekan ds. Ogólnych MEiL dr hab. inż. Artur Rusowicz, prof PW; Prorektor Połtawskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego im. Jurija Kondratiuka Svitlana Sivitska; Dziekan MEiL prof. dr hab. inż. Janusz Frączek/fot. CWM

Spotkanie zorganizowane 12 lipca 2017 roku w Politechnice Warszawskiej było kontynuacją rozmów podjętych podczas Forum Rektorów Polski i Ukrainy, które odbyło się w dniach 6-7 kwietnia 2017 r. Planowane jest podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Uczelniami.

Źródło: CWM
Zdjęcie w zajawce: Prorektor ds. Studiów prof. Krzysztof Lewenstein i Prorektor Svitlana Sivitska/fot. CWM

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,