Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Promocja Politechniki Warszawskiej na Ukrainie

Promocja Politechniki Warszawskiej na Ukrainie

W dniach 5-8 kwietnia br., podczas międzynarodowych targów edukacyjnych „Education Abroad” w Kijowie stanęło stoisko Politechniki Warszawskiej. Tradycyjnie znaleźć je można było w „alejce polskiej”.

Oferta Politechniki Warszawskiej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Z roku na rok uczelnia odnotowuje wzrost liczby kandydatów z Ukrainy, którzy stanowią zdecydowanie najliczniejszą grupę wśród studentów zagranicznych.

Targi "Education Abroad" 2017/fot. CWM PW

Na targach w Kijowie Politechnikę Warszawską reprezentowała pani Zenoviya Shits. W trakcie pobytu spotkała się z kandydatami w szkole językowej „Slavic Languages Centre” oraz ze studentami Narodowego Uniwersytetu Technicznego „KPI”. Pani Zenoviyi Shits udało się również nawiązać nowe kontakty z przedstawicielami szkół średnich, uczelni wyższych oraz firm promujących studia w Polsce.

Coroczne targi edukacyjne „Education Abroad” odbywające się w Kijowie są największym wydarzeniem promującym ukraińskie i zagraniczne uczelnie wyższe na Ukrainie.

Źródło: CWM PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry