Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska zacieśnia współpracę badawczą z WAT

Politechnika Warszawska zacieśnia współpracę badawczą z WAT

Politechnika Warszawska oraz Wojskowa Akademia Techniczna zawarły umowę w sprawie utworzenia konsorcjum naukowego. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 18 stycznia 2017 r. w Gmachu Głównym PW.

Sygnatariuszami porozumienia byli prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej i płk dr hab. inż. Tadeusz Szczurek, prof. WAT, Rektor-Komendant (na zdjęciach poniżej).

Podczas spotkania, które odbyło się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej podkreślono wieloletnią współpracę między uczelniami i chęć dalszego jej rozwoju. Konsorcjum ma posłużyć integracji potencjału badawczego w zakresie technologii lotniczych na rzecz obronności i bezpieczeństwa oraz zacieśnić współpracę między uczelniami.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry