Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska przedłużyła umowę z The Ohio State University

Politechnika Warszawska przedłużyła umowę z The Ohio State University

Po pięciu latach współpracy przedstawiciele Politechniki Warszawskiej i The Ohio State University przedłużyli umowę na kolejne pięć lat. Obszarem wspólnych działań uczelni są technologie lotnicze i kosmiczne.

Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt, Wiceprezydent ds. Astronautyki i Lotnictwa z The Ohio State University Meyer J. Benzakein oraz Dyrektor Naczelny Instytutu Lotnictwa prof. Witold Wiśniowski, na spotkaniu zorganizowanym 24 kwietnia br. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przedłużyli na kolejne pięć lat umowę o współpracy z 20 czerwca 2012 roku.

Sygnatariusze umowy: Rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt, Wiceprezydent ds. Astronautyki i Lotnictwa
z The Ohio State University Meyer J. Benzakein oraz Dyrektor Naczelny Instytutu Lotnictwa prof. Witold Wiśniowski/fot. BPW

Zakresem umowy objęta jest współpraca naukowo-badawcza, wymiana kadr, naukowców i studentów oraz prowadzenie wspólnych warsztatów, sympozjów i konferencji w obszarze technologii lotniczych i kosmicznych.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry