Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska na targach w Mongolii

Politechnika Warszawska na targach w Mongolii

W dniach 18-19 marca 2017 r. Politechnika Warszawska prezentowała swoją ofertę na międzynarodowych Targach Edukacyjnych „International Education Exhibition” w Ułan Bator.

Materiały informacyjne można było znaleźć na wspólnym stoisku polskich uczelni - „Study in Poland”. Młodzież mongolska wykazywała zainteresowanie zarówno studiami w języku angielskim, jak i w języku polskim.

Polskie stoisko na targach w Ułan Bator/fot. CWM PW

Na targach w Ułan Bator Politechnikę Warszawską reprezentowała pani Zenoviya Shits. Bogata oferta programów edukacyjnych Uczelni oraz możliwość uzyskania stypendium rządu mongolskiego na studia w Polsce w języku polskim przyciągają coraz większą liczbę studentów z Mongolii. W dużym stopniu Politechnikę Warszawską promują nasi aktualni studenci z Mongolii, którzy wysoko cenią edukację w Polsce i w naszej Uczelni.

Coroczne targi edukacyjne odbywające się w Ułan Bator są największym wydarzeniem roku, promującym mongolskie i zagraniczne uczelnie wyższe w Mongolii.

Źródło: CWM PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry