Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych na Ukrainie

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych na Ukrainie

W dniach 9-11 listopada 2017 roku Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej prezentował swoją ofertę na targach edukacyjnych w Charkowie. W skład delegacji polskiej weszli Łukasz Pojezierski z Wydziału Zarządzania PW oraz Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Łukasz Pojezierski z Wydziału Zarządzania PW wraz z reprezentantką Centrum Współpracy Międzynarodowej Zenoviyą Shits odpowiadali na pytania osób zainteresowanych zdobyciem kompletnego wykształcenia wyższego w Polsce, jak i tych, którzy zastanawiają się, jaki kierunek obrać po uzyskaniu dyplomu pierwszego stopnia. Na stanowisku Fundacji Edukacyjnej Perspektywy swoje oferty przedstawiły też m.in.: SGGW, PJATK oraz Wyższa Szkoła Bankowa z Gdańska.

Nowy program studiów Wydziału Zarządzania zorientowany na funkcjonowanie w gospodarce cyfrowej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Rozmówcy chwalili innowacyjność podejścia, wskazując jednocześnie rentowność zdobywania unikalnego wykształcenia, gdyż na Ukrainie powstaje coraz więcej przedsięwzięć hi-tech.

Ponadto, Zenoviya Shits spotkała się z przedstawicielami Narodowego Uniwersytetu Lotnictwa i Kosmonautyki w Charkowie, by omówić dotychczasową współpracę, zaś Łukasz Pojezierski zaproponował wymianę studencką abiturientów Wydziałów Zarządzania obydwu uczelni, co spotkało się z entuzjazmem „Lotników”.

Źródło: WZ PW
Zdjęcie: Z. Shits

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry