Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych na Ukrainie

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych na Ukrainie

W dniach 9-11 listopada 2017 roku Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej prezentował swoją ofertę na targach edukacyjnych w Charkowie. W skład delegacji polskiej weszli Łukasz Pojezierski z Wydziału Zarządzania PW oraz Zenoviya Shits z Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Łukasz Pojezierski z Wydziału Zarządzania PW wraz z reprezentantką Centrum Współpracy Międzynarodowej Zenoviyą Shits odpowiadali na pytania osób zainteresowanych zdobyciem kompletnego wykształcenia wyższego w Polsce, jak i tych, którzy zastanawiają się, jaki kierunek obrać po uzyskaniu dyplomu pierwszego stopnia. Na stanowisku Fundacji Edukacyjnej Perspektywy swoje oferty przedstawiły też m.in.: SGGW, PJATK oraz Wyższa Szkoła Bankowa z Gdańska.

Nowy program studiów Wydziału Zarządzania zorientowany na funkcjonowanie w gospodarce cyfrowej spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Rozmówcy chwalili innowacyjność podejścia, wskazując jednocześnie rentowność zdobywania unikalnego wykształcenia, gdyż na Ukrainie powstaje coraz więcej przedsięwzięć hi-tech.

Ponadto, Zenoviya Shits spotkała się z przedstawicielami Narodowego Uniwersytetu Lotnictwa i Kosmonautyki w Charkowie, by omówić dotychczasową współpracę, zaś Łukasz Pojezierski zaproponował wymianę studencką abiturientów Wydziałów Zarządzania obydwu uczelni, co spotkało się z entuzjazmem „Lotników”.

Źródło: WZ PW
Zdjęcie: Z. Shits

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW