Biuletyn PW / Współpraca uczelni / Nawiązanie współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego

Nawiązanie współpracy z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego

Politechnika Warszawska podpisała porozumienie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego o współpracy w zakresie realizacji celów naukowych, edukacyjnych i usług na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego.

Dokument sygnowali: prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej oraz dr Iwona Wieczorek, Dyrektor Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Wydziału Zarządzania: dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki, prof. PW, Dziekan Wydziału; dr hab. inż. Anna Kosieradzka, prof. PW, Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju; dr inż. Olga Sobolewska, Kierownik Pracowni Modelowania Smart City oraz dr Małgorzata Sidor-Rządkowska z Katedry Procesów Zarządzania.

Politechnika Warszawska podpisała porozumienie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego/fot. Biuletyn PW

Zakres planowanej współpracy to m.in.: tworzenie wspólnej oferty edukacyjnej, podejmowanie prac badawczo-wdrożeniowych oraz poszukiwanie form aktywizacji zawodowej dla szczególnie uzdolnionych studentów i słuchaczy. Spotkanie odbyło się 24 października 2017 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Źródło: WZ PW

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz