Biuletyn PW / Współpraca uczelni / CWM PW odwiedza Targi Szkolnictwa Wyższego w Wietnamie

CWM PW odwiedza Targi Szkolnictwa Wyższego w Wietnamie

W dniach 15-16 listopada 2014 r. Pan Łukasz Wojdyga, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Warszawskiej, wziął udział w Europejskich Targach Szkolnictwa Wyższego w Wietnamie.

Targi - European Higher Education Fair in Vietnam - odbyły się w Hanoi i zostały zorganizowane przez Delegację Unii Europejskiej w Socjalistycznej Republice Wietnamu oraz Ministerstwo Edukacji i Szkoleń Wietnamu.

Łukasz Wojdyga, Dyrektor CWM PW (pierwszy od lewej) w Hanoi

Podczas targów Pan Łukasz Wojdyga spotkał się z grupą wietnamskich absolwentów Politechniki Warszawskiej, którzy studiowali w naszej Uczelni w latach 60. i 70. Mimo upływu wielu lat, wszyscy wspominają ten okres jako najpiękniejszy czas w ich życiu. Podkreślają również, że ukończenie studiów w PW otworzyło im drogę do osiągnięcia wysokiej pozycji zawodowej i społecznej w Wietnamie.

Źródło: CWM PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry