Biuletyn PW / Sport / Wojtek Bógdał kolejny raz Mistrzem Świata

Wojtek Bógdał kolejny raz Mistrzem Świata

Inż. Wojciech Bógdał, student kierunku Mechanika i budowa maszyn Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zdobył kolejny raz tytuł Mistrza Świata podczas Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Świata, które odbywały się w Egipcie.

Zmagania trwały 5 dni, a rywalizowali w nich najbardziej znani i wykwalifikowani piloci motoparalotniowi z 17 krajów, między innymi z Francji, Hiszpanii, Tajlandii, Indii czy Libii. Wojtek po raz kolejny udowodnił, że pasja i ciężka praca treningowa w połączeniu ze zmysłem technicznym czynią go praktycznie bezkonkurencyjnym w Polsce, Europie i na świecie w tej dyscyplinie sportu.
W imieniu wspólnoty akademickiej Politechniki Warszawskiej gratulujemy sukcesu!

Zachęcamy do zapoznania się z pełniejszą relacją Wojtka z zawodów, dostępną tutaj

Zdjęcie: źródło

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry