Biuletyn PW / Sport / Trzecie miejsce studentki PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Trzecie miejsce studentki PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Studentka Politechniki Warszawskiej, Pani Milena Szustorowska zajęła trzecie miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. Mistrzostwa odbywały się w dniach 21.05 - 25.05.2014 r., w Krakowie, Myślenicach i Bydgoszczy.

W kategorii „Pistolet pneumatyczny 40 strzałów”, trzecie miejsce zajęła studentka naszej Uczelni, Pani Milena Szustorowska z ZKS Warszawa/Politechnika Warszawska. Pierwszą lokatę zdobyła Joanna Tomala z WKS FLOTA Gdynia/AMW Gdynia, drugą – Natalia Król z WKS ŚLĄSK Wrocław/Politechnika Wrocławska. Pozostałe konkurencje Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym obejmowały m. in.: Karabin pneumatyczny 60 i 40 strzałów, Pistolet pneumatyczny 40 i 60 strzałów, Karabin sportowy i dowolny 60 strzałów, Pistolet sportowy i dowolny 60 strzałów, Skeet 75 i 125, Trap 75 i 125.

Zawody rozgrywano w kategoriach kobiecych i męskich.

Honorowy patronat nad Mistrzostwami objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Maciej Ostrowski, Prezes Związku Głównego Akademickiego Związku Sportowego, prof. Marek Rocki i Prezes Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Tomasz Kwiecień.

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry