Biuletyn PW / Sport / Studentka Politechniki Warszawskiej szachową mistrzynią

Studentka Politechniki Warszawskiej szachową mistrzynią

Studentka Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej - Luiza Tomaszewska zajęła I miejsce w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w Szachach 2017/2018 w klasyfikacji kobiet.

Mistrzostwa obyły się w dniu 21 kwietnia 2018 r. w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W zawodach mogli wziąć udział nie tylko członkowie AZS, ale także studenci i pracownicy naukowi uczelni warszawskich i mazowieckich.

Organizatorem Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza jest Akademicki Związek Sportowy Warszawa przy współudziale Klubów Uczelnianych AZS oraz Studiów Wychowania Fizycznego i Sportu uczelni warszawskich i mazowieckich.

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry