Biuletyn PW / Sport / Srebrny medal AMP we Wspinaczce Sportowej dla studenta Politechniki Warszawskiej

W Akademickich Mistrzostwach Polski we Wspinaczce Sportowej student Politechniki Warszawskiej - Mikołaj Nowotnik zdobył srebrny medal w konkurencji bouldering.

Zawody odbyły się w dniach 5-8 kwietnia w Katowicach i Sosnowcu. Mikołaj Nowotnik zajął także wysoką, ósmą lokatę w innej konkurencji - wspinaczce na trudność. Wśród zawodników z uczelni technicznych był drugi. W tej samej konkurencji Julia Leonardi, zajęła piąte miejsce. W klasyfikacji obejmującej uczelnie techniczne dało jej to drugą lokatę.

W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział ponad 300 zawodników, którzy reprezentowali 44 polskie uczelnie.

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie: azs.katowice.pl

Zdjęcie: materiały prasowe

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie