Biuletyn PW / Sport / Sportowe sukcesy studentów PW Filii w Płocku

Sportowe sukcesy studentów PW Filii w Płocku

Wojtek Bógdał i Mateusz Michalak, studenci Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku stanęli w czerwcu na podium zawodów reprezentowanych przez siebie dyscyplin: motoparalotniarstwa i pistoletu pneumatycznego.

Wojtek Bógdał, student Mechaniki i Budowy Maszyn, Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku po raz kolejny stanął na podium Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Europy, które w tym roku miały miejsce w hiszpańskim Bornos. Wojtek został potrójnym wicemistrzem Europy i najlepszym z Polaków, biorących udział w mistrzostwach.

Wojtek Bógdał z Mistrzem Europy 2016 Alexandre Mateos z Francji/źr. Facebook oficjalny fanpage Wojtka Bógdała

Natomiast Mateusz Michalak, student Budownictwa, podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Myślenicach w dniach 10-12.06.2016 r., zdobył brązowy medal w konkurencji pistoletu pneumatycznego (60 strzałów).

Podobne materiały:

Lotniczy Oskar dla Wojtka Bógdała
Wojtek Bógdał motoparalotniowym Mistrzem Świata
Tygodnik Płocki o naszym Mistrzu Świata

Źródło: PW Filia w Płocku
Zdjęcie: Facebook/oficjalny fanpage Wojtka Bógdała

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry