Biuletyn PW / Sport / Powrót PlusLigi. Politechnika zagra z Łuczniczką Bydgoszcz

Powrót PlusLigi. Politechnika zagra z Łuczniczką Bydgoszcz

Po długiej świąteczno-noworocznej przerwie PlusLiga wznawia swoje rozgrywki. W środę 13 stycznia dojdzie do dwunastej kolejki zmagań. AZS Politechnika Warszawska na wyjeździe zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz.

Po jedenastu rozegranych meczach Politechnika z czternastoma punktami na koncie zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce. Łuczniczka z dziewięcioma oczkami jest dopiero dwunasta. Inżynierowie nie mogą jednak na to patrzeć. - Ekipa z Bydgoszczy źle weszła w sezon. Nękały ją kontuzje. Teraz, po przerwie, może być zdecydowanie groźniejsza - przestrzega Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Ja jednak wierzę w swoich siatkarzy i liczę na zwycięstwo. Dobrze zakończyliśmy 2015 rok, wypadałoby więc dobrze rozpocząć 2016 - dodała z uśmiechem.

Oba zespoły w przerwie od rozgrywek pracowały na najwyższych obrotach. Ich treningi urozmaicone były sparingami. AZS Politechnika Warszawska w Krośnie zmierzyła się z Zenitem Kazań i Asseco Resovią Rzeszów. Inżynierowie sensacyjnie pokonali najlepszą drużynę Europy, nie tracąc przy tym nawet seta, z mistrzami Polski zaś przegrali 0-3. Gracze z Bydgoszczy natomiast w Lidzbarku Welskim 3-1 wygrali z Indykpolem AZS Olsztyn.

Mecz Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska rozpocznie się o godz. 18.00. Poprowadzą go Jacek Broński i Piotr Skowroński. Funkcję komisarza pełnić będzie Jerzy Kajzer.

Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska
3-1 (25:18, 25:18, 30:32, 25:20)

Źródło: AZS PW

CYTAT TYGODNIA

"

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa

Tel. 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI