Biuletyn PW / Sport / Podwójne podium dla doktorantów PW w siatkówce halowej

Podwójne podium dla doktorantów PW w siatkówce halowej

Reprezentacje PW zajęły drugie i trzecie miejsce podczas VII Ogólnopolskich Mistrzostwach Doktorantów w Siatkówce Halowej, rozegranych w dniach 11-13 września 2020 r. w Lublinie.

W zawodach, organizowanych przez Krajową Reprezentację Doktorantów, uczestniczyło osiem zespołów, w tym dwa z Politechniki Warszawskiej.

Drugie miejsce zajęła drużyna o nazwie „PW1” w składzie: Kamil Wierzchowski, Sylwia Tratkiewicz, Konrad Kobuszewski, Jakub Sitek, Wojciech Frąckowiak, Tomasz Osiński.

Na trzecim stopniu podium stanęła drużyna o nazwie „PW2” w składzie: Damian Komar, Agata Jarocka, Marlena Roguszewska, Stanisław Michałek, Sławomir Łach, Adam Kołodziej.

Zawody odbyły się w ramach projektu „BE HEALTHY - PhD”, dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło: Rada Doktorantów PW
Zdjęcia: fot. Bartłomiej Skowronek, Karolina Matuszewska

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa