Biuletyn PW / Sport / Po Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze wioślarskim

Po Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze wioślarskim

Cykl Akademickich Mistrzostw Polski powoli zbliża się do końca. Jedną z ostatnich imprez były zmagania na ergometrze wioślarskim. Podczas zawodów rozegranych w dniach 7-8 listopada 2020 r. w Warszawie bardzo dobrze spisali się reprezentanci PW.

W mistrzostwach uczestniczyło 36 uczelni. Walka o medale toczyła się w dwóch kategoriach wagowych - lekkiej i normalnej. Zawodnicy ścigali się na 20 maszynach, a każdy z nich miał do pokonania „dystans” tysiąca metrów.

Wśród reprezentantów Politechniki Warszawskiej w kategorii wagowej normalnej Bartłomiej Gzowski zajął drugie, a Ignacy Nojek trzecie miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych (w klasyfikacji generalnej byli odpowiednio na siódmym i jedenastym miejscu).

Z wynikami zawodów można zapoznać się TUTAJ>>

Źródło: AZS

Nie poznamy prawdy,