Biuletyn PW / Sport / Piknik dla Pracowników Politechniki Warszawskiej 2016 - relacja

Piknik dla Pracowników Politechniki Warszawskiej 2016 - relacja

W dniach 21-22 maja 2016 r. pracownicy naszej Uczelni wraz z rodzinami, studentami  i uczestnikami Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej bawili się wspólnie na Pikniku zorganizowanym nad Zalewem Zegrzyńskim.

W tym roku Piknik odbył się w Ośrodku Szkoleniowym WAT w Zegrzu Płn. W piknikową atmosferę wprowadził zgromadzonych prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, któremu towarzyszyli przedstawiciele Samorządu Studentów PW z Adamem Olesińskim, Przewodniczącym SSPW.

Prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej wita zgromadzonych na Pikniku PW/fot. Biuletyn PW

Obok zawodów o Puchar Rektora PW na przybyłych gości czekały liczne piknikowe atrakcje m.in. pokaz Flyboard-u, żyroskop, rowery wodne, turniej siatkówki plażowej, koncerty zespołów („Wyciągnięci z mesy”, „KaCeZeT”, „Joyride”), wspólne szantowanie, kino plenerowe, a także nieodzowny grill oraz grochówka. Kilka migawek z tej wiosennej, uczelnianej  imprezy prezentujemy w naszej fotogalerii.

Więcej informacji o Regatach dostępnych jest na stronie zawodów oraz na Facebooku.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry