Biuletyn PW / Sport / PW zdominowała Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym

PW zdominowała Akademickie Mistrzostwa Polski w aerobiku sportowym

Politechnika Warszawska zwyciężyła w Akademickich Mistrzostwach Polski w aerobiku sportowym, które w dniach 9-12 maja 2019 r. odbyły się w Katowicach.

W mistrzostwach wzięło udział ponad 120 zawodników reprezentujących 16 uczelni. Politechnika Warszawska zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Reprezentanci Uczelni - Ewa Waszczuk i Patryk Cynowski - zwyciężyli w konkurencji par, a Patryk Cynowski triumfował również indywidualnie wśród solistów.

Na podium studenci PW uplasowali się również w najbardziej widowiskowej konkurencji, czyli aerobik team, zajmując 2. miejsce w składzie: Valentyna Dudnyk, Katarzyna Jedlińska, Aleksandra Michalska, Barbara Miączyńska, Aleksandra Szczęsna i Ewa Waszczuk, a także wśród trójek - 3. miejsce Valentyny Dudnyk, Aleksandry Michalskiej, Agnieszki Zalewskiej.

Agnieszka Zalewska uplasowała się tuż za podium, na 4. miejscu, w konkurencji solistek.

Gratulujemy!

Z wynikami mistrzostw można zapoznać się TUTAJ>>

Źródło: AZS
Zdjęcie: www.facebook.com/aerobiksportowypw