Biuletyn PW / Sport / ONICO AZS Politechnika Warszawska pokonała PGE Skrę Bełchatów

ONICO AZS Politechnika Warszawska pokonała PGE Skrę Bełchatów

Przy pełnych trybunach hali COS Torwar nasi siatkarze pokonali utytułowanego rywala 3:1. Mecz został rozegrany pod hasłem „Szacunek i wsparcie” dla weteranów misji wojskowych oraz rodzin poległych na służbie żołnierzy.

Już sam początek widowiska stanowił dla publiczności miłe zaskoczenie, które potęgowało się z każdą chwilą. Prezentacji zawodników obu drużyn towarzyszyły spektakularne efekty świetlne, a na trybunach zobaczyliśmy meksykańską falę. Pierwszy set przy tak fantastycznej oprawie i gromkich brawach kibiców, musiał zakończyć się wygraną inżynierów (25:22).

Kolejna odsłona meczu przyniosła wyrównanie 1:1, gdzie atakujący w ostatnim momentach Michał Filip trafił prosto w ręce bełchatowian. Pierwsze minuty trzeciego seta należały do PGE Skry Bełchatów, niemniej tę część rozgrywki podobnie jak i ostatnią, wygrała drużyna Inżynierów. Sensacja stała się faktem i ONICO AZS Politechnika zakończyła mecz wynikiem 3:1 (25:22, 22:25, 25:23, 25:18). W poniedziałek 13 lutego nasza drużyna zmierzy się z AZS-em Częstochowa.

Statuetkę MVP z rąk komisarza meczu otrzymał Maciej Olenderek. Pełna relacja TUTAJ>>

Mecz został rozegrany pod hasłem „Szacunek i wsparcie”. Z tej okazji na boisku pojawili się weterani misji wojskowych oraz rodziny poległych w czasie służby. Członkowie organizacji otrzymali od prezes klubu - Jolanty Doleckiej oraz wiceprezesa - Marcina Bańcerowskiego, pamiątkowe koszulki. Specjalne podziękowania otrzymał również Andrzej Wrona, który wspiera od kilku lat wspiera tę patriotyczną akcję.

Podobny artykuł:
Andrzej Wrona uhonorowany tytułem Gwiazdy Dobroczynności

Źródło: AZS PW
Zdjęcie: Tomasz Adamaszek, www.azspw.com

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI