Biuletyn PW / Sport / Mistrzowie Pucharu Świata w Trójboju Siłowym na Senacie PW

Mistrzowie Pucharu Świata w Trójboju Siłowym na Senacie PW

W dniu 21 listopada 2018 r. posiedzenie Senatu Politechniki Warszawskiej odwiedzili medaliści III Akademickiego Pucharu Świata w Trójboju Siłowym. Reprezentanci Klubu Uczelnianego AZS PW zdobyli złoty medal w klasyfikacji drużynowej pod opieką trenerów: Grzegorza Nocka oraz Andrzeja Stolarskiego.

III Akademicki Puchar Świata w Trójboju Siłowym odbył się w dniach 9-14 lipca 2018 r. w miejscowości Pilzno (Czechy). Reprezentanci Klubu Uczelnianego AZS Politechnika Warszawska zdobyli złoty medal w klasyfikacji drużynowej w składzie:

• Dawid Natorski, Wydział Elektryczny - kat. 66 kg
  • Michał Jasak, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa - kat. 66 kg
  • Jakub Tomala, Wydział Transportu - kat. 74 kg
  • Patryk Zaniewski, Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa - kat. 93 kg
  • Andrzej Popowski, Wydział Mechatroniki - kat. 93 kg
  • Dawid Zaniewski, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych - kat. 120 kg

pod opieką trenerów: Grzegorza Nocka oraz Andrzeja Stolarskiego.

Dodatkowo Dawid Natorski z Wydziału Elektrycznego i Dawid Zaniewski z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych zdobyli indywidualnie złote medale w swoich kategoriach wagowych.