Biuletyn PW / Sport / Mecz AZS PW - Transfer Bydgoszcz

Mecz AZS PW - Transfer Bydgoszcz

4 grudnia w ursynowskiej Arenie siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej meczem z Transferem Bydgoszcz inaugurują rundę rewanżową fazy zasadniczej PlusLigi. Zespoły dzielą dwa miejsca w tabeli.

W stołecznym obozie wszyscy liczą co najmniej na powtórzenie wyniku z meczu 1. kolejki, w którym „Inżynierowie” wygrali w bydgoskiej Łuczniczce 3-2, a MVP meczu został Michał Filip.

Bydgoszczanie w tym sezonie ponownie prezentują solidny ligowy poziom. Podopieczni Vitala Heynena poza porażką z AZS PW ulegli tylko LOTOS-owi Trefl Gdańsk i trzem zespołom z „Wielkiej Czwórki” - Skrą, Resovią i ZAKSĄ. Za zdobywanie punktów w Transferze odpowiadają głównie dwaj gracze: Konstantin Cupković i Jakub Jarosz.

Obecnie oba zespoły w tabeli dzielą dwa miejsca i pięć punktów. Siatkarze AZS PW po ostatnim meczu w Gdańsku, w którym pokazali, że potrafią postawić się każdemu przeciwnikowi, ponownie zapowiadają walkę o zmniejszenie dystansu i walkę o każdy punkt. Warto więc w czwartkowy wieczór wybrać się do ursynowskiej hali by na własne oczy obejrzeć to spotkanie.

XIV kolejka PlusLigi
AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz
4.12.2014, godz. 19.00
Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

Aktualizacja 08.12.2014

Siatkarzom AZS Politechniki Warszawskiej nie udało się po raz drugi pokonać Transferu Bydgoszcz. W pierwszym meczu w rundzie rewanżowej fazy zasadniczej PlusLigi Inżynierowie w Arenie Ursynów przegrali 1-3.

AZS Politechnika Warszawska - Transfer Bydgoszcz
1-3 (15:25, 19:25, 27:25, 23:25)

Źródło: AZS PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry