Biuletyn PW / Sport / J.W. Construction Holding S.A. sponsorem AZS PW

J.W. Construction Holding S.A. sponsorem AZS PW

AZS Politechnika Warszawska pozyskała dużego partnera. Stołeczny klub związał się umową z firmą J.W. Construction Holding S.A. Największy polski deweloper został tym samym sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy.

– Zależy nam na wspieraniu działań dających możliwości rozwoju młodym ludziomw naszym kraju. Warszawa jest rynkiem, na którym dostępna jest większość naszej oferty. Jesteśmy tutaj silnie obecni i czujemy się w obowiązku wspomagać młodych, zarówno przez takie inicjatywy jak nasza najnowsza oferta domów i mieszkań w programie MDM, jak i sponsoring młodych talentów – powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej i Główny Akcjonariusz Spółki J.W. Construction Holding S.A. – Chcemy, aby AZS Politechnika Warszawska, po trudnościach finansowych, stała się silnym zespołem, w którym najlepsi zawodnicy będą mogli rozwijać skrzydła, a walka o wysokie cele będzie dla nich najważniejsza. Zawsze wierzyłem w ducha sportu i potencjał gry zespołowej – dodał.

J.W. Construction Holding S.A. było już sponsorem AZS Politechniki Warszawskiej. Deweloper wspierał drużynę w latach 2006-2008. – Wsparcie J.W. Construction pozwoli nam wykonać kolejny krok w kierunku stabilizacji. Jestem zadowolona z faktu podpisania umowy – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. – Panu Józefowi Wojciechowskiemu zależy na tym, żeby w naszym mieście funkcjonowały silne kluby. Udowodnił to po raz kolejny. Postanowił nam pomóc, za co jestem mu bardzo wdzięczna – dodała. – Chciałabym, żeby nasza współpraca zaowocowała sukcesami. Mamy świetny, młody zespół, klub po latach posuchy staje na nogi, możemy więc optymistycznie patrzeć w przyszłość – wyjaśniła, szeroko się uśmiechając.

Siatkarze AZS PW w koszulkach z logo sponsora/fot. Tomasz Adamaszek

Siatkarze AZS PW w koszulkach z logo sponsora/fot. Tomasz Adamaszek

Na mocy podpisanej umowy kibice AZS Politechniki Warszawskiej logo J.W. Construction już oglądać mogą m.in. na koszulkach swojej ulubionej drużyny oraz w halach Arena Ursynów i Torwar podczas meczów PlusLigi.

J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny jest w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. To lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień (m. in. QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011) oraz zwycięzcą opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. To generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny jest także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

Źródło: AZS PW
Zdjęcie: Tomasz Adamaszek

CYTAT TYGODNIA

"

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa

Tel. 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI