Biuletyn PW / Sport / II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Plażowej

II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Plażowej

W imieniu organizatorów zapraszamy na II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Siatkówce Plażowej, które odbędą się w Łodzi 25 lipca 2015 r. na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W ostatnią sobotę lipca będzie można obejrzeć zmagania doktorantek i doktorantów podczas II Mistrzostw Polski Doktorantów i Doktorantek w Siatkówce Plażowej. Organizatorzy liczą na udział drużyn z uczelni wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych. Impreza ma na celu połączenie doskonałej zabawy, integracji środowiska z promowaniem zdrowego trybu życia w środowisku doktoranckim.

Zawody odbędą się na obiektach łódzkiego MOSiR-u przy ulicy Małachowskiego 5/7 (Park 3 maja).
Zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w tej imprezie.

Podobny materiał:
Pierwsze miejsce PW w II Mistrzostwach Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej

Źródło: Łódzkie Porozumienie Doktorantów

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry