Biuletyn PW / Sport / AZS Politechnika Warszawska kończy udany sezon

AZS Politechnika Warszawska kończy udany sezon

Klub Kibica

Szósta lokata, na tej właśnie pozycji siatkarze Politechniki zakończyli bieżący sezon PlusLigi. Jak mówi Jolanta Dolecka, Prezes Klubu, miejsce w połowie stawki to świetny wynik. Sukces odnotował także Klub Kibica.

Co wpłynęło na taki rezultat? Zdaniem Jolanty Doleckiej małe możliwości finansowe, przełożyły się bezpośrednio na skład zespołu oraz termin w jakim się on formował. Niemniej postawa siatkarzy oraz ich motywacja w osiągnięciu celu zaowocowały lokatą, która satysfakcjonuje zespół i rozbudza apetyt kibiców na przyszły sezon.

- Celem drużyny był awans do fazy play-off i ja właśnie na to liczyłam. Eksperci i dziennikarze zastanawiali się, o czym ta Dolecka mówi, kiedy zapowiadałam miejsce w ósemce. A tu proszę! Drużyna nie tylko grała w play-offach, ale i ukończyła je na szóstej pozycji. Kluczem do sukcesu okazała się atmosfera w zespole. W stolicy powstał bowiem prawdziwy team spirit - podsumowuje Jolanta Dolecka.

Prezes Klubu nie szczędziła również ciepłych słów wypowiedzianych w kierunku trenera Klubu, Jakuba Bednaruka, sztabu szkoleniowego i wszystkich kibiców, stawiających się zawsze liczną gromadą na trybunach Areny Ursynów i Torwaru. Szczególne podziękowania Jolanta Dolecka przekazała Klubowi Kibica, który nie tylko towarzyszył drużynie na wyjazdach, ale także zapewniał jej finansowe wsparcie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż 25 maja 2014 r. Klub Kibica AZS PW został wicemistrzem Polski za SSPS Resovia Rzeszów, a przed Klubem Kibica Skry Bełchatów.

- W sezonie 2014/2015 nasz zespół znów prezentować będzie radosną i atrakcyjną dla oka siatkówkę – kończy wypowiedź Prezes Klubu. Trzymamy zatem kciuki za kolejny radosny finał!

Źródło: AZS Politechnika Warszawska
Foto: Tomasz Adamaszek

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry