Biuletyn PW / Sport

Sport

Żabcia Polcia powraca. Konkurs dla kibiców

AZS Politechnika Warszawska postanowiła reaktywować swoją maskotkę. Od stycznia 2015 roku stołecznych kibiców do dopingu znów zachęcać będzie Żabcia Polcia.

J.W. Construction Holding S.A. sponsorem AZS PW

AZS Politechnika Warszawska pozyskała dużego partnera. Stołeczny klub związał się umową z firmą J.W. Construction Holding S.A. Największy polski deweloper został tym samym sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy.

Mecz AZS PW - Transfer Bydgoszcz

4 grudnia w ursynowskiej Arenie siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej meczem z Transferem Bydgoszcz inaugurują rundę rewanżową fazy zasadniczej PlusLigi. Zespoły dzielą dwa miejsca w tabeli.

Puchar Politechniki Warszawskiej

Studium Wychowania Fizycznego informuje, że wraz z Samorządem Studentów PW organizuje kolejną edycję zawodów o Puchar Politechniki. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 5 grudnia 2014 r.

Przyjdź na mecz Inżynierów i wygraj wycieczkę

Biuro podróży Neckermann Polska ufundowało atrakcyjną nagrodę dla kibiców AZS Politechniki Warszawskiej. Każdy, kto pojawi się na meczu Inżynierów z Jastrzębskim Węglem, będzie miał szansę wygrać egzotyczną wycieczkę do Maroka.

AZS Politechnika Warszawska rozpoczęła sezon

Nasi siatkarze na początku sezonu rozgrywek 2014/2015 pokonali w wyjazdowym meczu Transfer Bydgoszcz 3:2. W sobotę 11 października AZS PW rozegrała pierwszy mecz przed własną publicznością, który również zakończył się zwycięstwem Inżynierów.

Zajęcia sportowe w roku akademickim 2014/2015

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w zajęciach sportowych w nowym roku akademickim.

Politechnika z Pucharem Burmistrza Wyszkowa

Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa stanowi swoistą rozgrzewkę przed nowym sezonem, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż siatkarze Politechniki Warszawskiej są w zwycięskiej formie.

AZS PW pozyskuje wsparcie Home Invest

U progu rozpoczęcia nowego sezonu 2014/2015 sytuacja klubu wygląda całkiem obiecująco. AZS PW właśnie pozyskał wsparcie czwartego partnera.

Klasyfikacja generalna Akademickich Mistrzostw Polski 2014

Skończył się kolejny rok akademicki. Wraz z nim nadszedł czas podsumowań imprez sportowych w ramach Akademickich Mistrzostw Polski. Znamy już wyniki klasyfikacji generalnej i miejsce Politechniki Warszawskiej.

Siatkówka na szczycie

23 czerwca reprezentacja Politechniki Warszawskiej rozegrała mecz piłki siatkowej, w którym rywalem była drużyna VIP-ów z Wojskowej Akademii Technicznej. Prof. Jan Szmidt wystąpił tym razem w roli zawodnika.

X Akademickie Mistrzostwa Świata w Łucznictwie z zawodnikiem PW

W dniach od 2 do 5 lipca 2014 r. odbędą się X Akademickie Mistrzostwa Świata w Łucznictwie. W składzie polskiej reprezentacji znalazł się Kacper Sierakowski z Politechniki Warszawskiej.

Pierwsze miejsce PW w II Mistrzostwach Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej

Politechnika Warszawska zajęła 1. miejsce w zorganizowanych dnia 14 czerwca 2014 roku II Mistrzostwa Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej, które odbyły się w Hali Sportowej MOSiR w Łodzi.

Marcin Karwowski z Wydziału Mechatroniki mistrzem w squashu

W bieżącym roku uzyskał tytuł inżyniera Mechatroniki a jednocześnie podjął wyzwanie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Squashu. Na przełomie maja i czerwca 2014 Marcin Karwowski zdobył tytuł mistrza w kategorii seniorów.

Trzecie miejsce studentki PW w Akademickich Mistrzostwach Polski

Studentka Politechniki Warszawskiej, Pani Milena Szustorowska zajęła trzecie miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym. Mistrzostwa odbywały się w dniach 21.05 - 25.05.2014 r., w Krakowie, Myślenicach i Bydgoszczy.

AZS Politechnika Warszawska kończy udany sezon

Klub Kibica

Szósta lokata, na tej właśnie pozycji siatkarze Politechniki zakończyli bieżący sezon PlusLigi. Jak mówi Jolanta Dolecka, Prezes Klubu, miejsce w połowie stawki to świetny wynik. Sukces odnotował także Klub Kibica.

Dzień Dziecka w Politechnice Warszawskiej

Studium Wychowania Fizycznego Politechniki Warszawskiej, przy współudziale Działu Socjalnego Uczelni, organizuje imprezę z okazji Dnia Dziecka. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.

Czy Inżynierowie zagrają w europejskich pucharach?

Afisz meczu

Po dwóch zwycięstwach nad Cerrad Czarnymi Radom Inżynierowie stoją przed szansą zajęcia 5. miejsca w lidze. Zadecydują o tym starcia z Indykpol AZS Olsztyn.

Derby Mazowsza

AZS Politechnika Warszawska po przegranej z PGE Skrą Bełchatów w pierwszej rundzie play-off  rozpoczyna walkę o piąte miejsce w siatkarskiej PlusLidze. 

Puchary Prorektora wręczone

W dniu 28 marca br. w Hali Sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Prorektora. 

CYTAT TYGODNIA

"

 

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

Albert Einstein

"

17
Wrz

25. Festiwal Nauki

08:00 - 26 Wrz 20:00

19
Wrz

Zjazd Fizyków Polskich

12:00 - 23 Wrz 14:00

28
Wrz

Kształcenie w zakresie geodezji i kartografii

09:00 - 30 Wrz 17:30

2
Paź

Science Gam Jam 2021

09:00 - 23:00

6
Paź

Infrastruktura Krytyczna Miast

09:00 - 8 Paź 15:00

7
Paź

Zapobieganie powodziom i ochrona przed suszą

00:00 - 8 Paź 00:00

7
Paź

Koncert XIX-wiecznych pieśni studenckich

20:00 - 22:00

11
Paź

XI Konferencja Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka

09:45 - 12 Paź 14:00

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI