Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE / Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaangażowany w międzynarodowy projekt GETM3

Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaangażowany w międzynarodowy projekt GETM3

W dniach 26-27 stycznia br. w Newcastle Business School odbyło się spotkanie rozpoczynające projekt Global Entrepreneurial Talent Management 3 - GETM3. To 4-letni projekt badawczy, w którym dużą rolę odgrywają mobilności naukowców.

Dzięki wyjazdom, poza realizacją celów projektu, uczestnicy mają możliwość wymiany wiedzy, rozwijania umiejętności oraz nawiązywania kontaktów zawodowych.

GETM3 tworzy międzynarodowe i międzysektorowe konsorcjum 13 partnerów, w tym uczelnie z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej. Liderem projektu jest Northumbria University w Newcastle, natomiast badania w Polsce zaangażowany jest Uniwersytet Warszawski (Wydział Zarządzania) i Politechnika Warszawska (Dział Badań i Analiz CZIiTT PW). Projekt GETM3 jest realizowany z funduszy Marie Skłodowska-Curie: Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach programu Horyzont 2020.

Międzynarodowy zespół GETM3/źródło: CZIiTT PW

Tematem badań w projekcie jest najmłodsze pokolenie na rynku pracy (Gen Y) a szczególnie: postawy młodych ludzi wobec edukacji i planów zawodowych. Wyzwania związane z wejściem Pokolenia Y na rynek pracy będą analizowane z perspektywy studentów, uczelni jak i otoczenia społeczno-gospodarczego. Wszystkich zainteresowanych realizacją badań w projekcie serdecznie zapraszany do kontaktu.

Podczas spotkania, CZIiTT PW reprezentowały: Katarzyna Modrzejewska, Kierownik Działu Badań i Analiz, dr Aleksandra Wycisk i Karolina Kurawicz z DBA CZIiTT PW.

Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Strona lidera projektu>>

Więcej informacji: aleksandra.wycisk@pw.edu.pl

Źródło: CZIiTT PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW