Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE / Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Politechnice Warszawskiej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Politechnice Warszawskiej

Biuro Rozwoju i Projektów Strategicznych Politechniki Warszawskiej zaprasza do odwiedzenia wystawy prezentującej najważniejsze projekty badawcze, edukacyjne i inwestycyjne. Ich realizacja stała się możliwa dzięki pozyskanym  funduszom unijnym.

Tablice znajdują się na krużgankach wokół Dużej Auli. Zwiedzający mogą zapoznać się z efektami m.in. takich projektów jak: „Warszawska Przestrzeń Technologiczna - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii”, „Rozbudowa Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej”, „Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT”, „Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej” czy też „Rozbudowa Wydziału EiTI Politechniki Warszawskiej oraz utworzenie sieci laboratoriów dydaktycznych”.

Należy podkreślić, że wartość projektów realizowanych przez Politechnikę Warszawską w ramach perspektywy UE 2007-2013 wynosi ponad 1 mld 150 mln złotych.

Za koordynację realizacji  projektów odpowiada Biuro Rozwoju i Projektów Strategicznych Politechniki Warszawskiej.

Kiedy?

Wystawa jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych w godzinach funkcjonowania Gmachu Głównego.

Relację z ubiegłorocznej wystawy przygotowanej z okazji 10 lat Polski w Unii Europejskiej można obejrzeć TUTAJ »

Powiązany materiał:
Projekty unijne w Politechnice Warszawskiej

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów

25. Festiwal Nauki

08:00 - 26 Wrz 20:00

Zjazd Fizyków Polskich

12:00 - 23 Wrz 14:00

Koncert Juwenaliowy w Płocku

Wrz

Kształcenie w zakresie geodezji i kartografii