Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.07.2019 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 3.07.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.06.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.06.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.06.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 5.06.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.05.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.05.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.05.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 08.05.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.04.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.03.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 20.02.2019 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.02.2019 r.

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura