Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.11.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.11.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 04.11.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.10.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.10.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.10.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 7.10.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 30.09.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 23.09.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 16.09.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.09.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 02.09.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.08.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 19.08.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.08.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 05.08.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 08.07.2020 r.

Nie poznamy prawdy,
nie znając przyczyny