Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.06.2021 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 02.06.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.05.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 19.05.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.05.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 05.05.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.04.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.04.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.04.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 07.04.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 31.03.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.03.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.03.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.03.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 3.03.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.02.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.02.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.02.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.02.2021 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.01.2021 r.

Najlepszy mikroskop nie przyczyni się do rozwoju nauki, gdy go się trzyma w szafie

Ludwik Hirszfeld