Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.07.2018 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 11.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 4.07.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.06.2018 r.

20 lat udziału Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wziął udział w konferencji podsumowującej 20 lat udziału Polski w programach ramowych. Tematem spotkania było wykorzystanie nowych możliwości dla zwiększenia uczestnictwa Polski w Horyzoncie 2020 oraz przygotowania do udziału w Horizon Europe.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.06.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 30.05.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 23.05.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 16.05.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 9.05.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 25.04.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.04.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 11.04.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.04.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.03.2018 r.

Granty na granty

Druga edycja programu „Granty na granty: promocja jakości” umożliwia wystąpienie o refundację kosztów przygotowania projektów w ramach programów badawczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października 2018 r.

Publiczne konsultacje Komisji Europejskiej

10 stycznia 2018 r. Komisja Europejska rozpoczęła szereg publicznych konsultacji skupionych na kluczowych obszarach polityki, w ramach przygotowań do kolejnego budżetu UE po 2020 roku. Obywatele, organizacje i firmy mogą przedstawiać swoje opinie online do 8 marca br.

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz.
One przyjdą same.

Phil Bosmans

Lip

Seminarium LegalTech Polska #9 w CZIiTT PW

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie