Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 12.08.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 05.08.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 15.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 08.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 1.07.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.06.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 17.06.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 10.06.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 03.06.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 27.05.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 20.05.2020 r.

Informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, NCBR, MNiSW, MFiPR, PARP, CPPC, MJWPU, OPI PIB, ARP oraz FNP.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 13.05.2020 r.

Informacja o konkursach 8.05.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat konkursów.

Informacja o projektach

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat projektów.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.05.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 29.04.2020 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 22.04.2020 r.

Na tym świecie nie ma nic równie trudnego do zdobycia i równie łatwego do stracenia jak zaufanie

Haruki Murakami

Sie

Międzynarodwa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w.

Wrz

Warsaw Spacetime Conference