Biuletyn PW / Rozwój Uczelni i Projekty UE

Rozwój Uczelni i Projekty UE

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 16.05.2018

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat funduszy strukturalnych, międzynarodowych i krajowych.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 9.05.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 25.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 18.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 11.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 6.04.2018

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 28.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 21.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 14.03.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.03.2018 r.

Granty na granty

Druga edycja programu „Granty na granty: promocja jakości” umożliwia wystąpienie o refundację kosztów przygotowania projektów w ramach programów badawczych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 października 2018 r.

Publiczne konsultacje Komisji Europejskiej

10 stycznia 2018 r. Komisja Europejska rozpoczęła szereg publicznych konsultacji skupionych na kluczowych obszarach polityki, w ramach przygotowań do kolejnego budżetu UE po 2020 roku. Obywatele, organizacje i firmy mogą przedstawiać swoje opinie online do 8 marca br.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 09.02.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 2.02.2018 r.

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 26.01.2018 r.

Ponad 3,5 mln zł z UE na rozwój Filii

W dniu 26 stycznia 2018 roku została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Utworzenie Centralnego Laboratorium Mechaniki i Budownictwa w Płocku”. Umowę podpisali Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz  prof. Janusz Zieliński, Prorektor PW

Informacje o funduszach strukturalnych, międzynarodowych i krajowych 24.01.2018 r.

Polskie uczelnie - Strategia na Horyzont 2020

19 stycznia w godz. 9.45-14.00 odbędzie się spotkanie informacyjne pt. Polskie uczelnie - Strategia na Horyzont 2020. Program ramowy UE w zakresie badań naukowych i innowacji jako instrument umiędzynarodowienia jednostek naukowych.

Politechnika Warszawska wśród laureatów konkursu na Zintegrowane Programy Uczelni

Dziesięć projektów nagrodzono w ramach III ścieżki konkursu na Zintegrowane Programy Uczelni. Politechnika Warszawska uzyskała prawie 38 mln złotych dofinansowania na projekt pt. „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca”.

Horizon 2020 Info Day

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej zaprasza do udziału w seminarium pt. InnovFin - Instrumenty Finansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce.

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Juwenalia Płockie 2018

16:00 - 27 Maj 23:00