Biuletyn PW / Publikacje / Wybrane problemy wzrostu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw

Wybrane problemy wzrostu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw

Zaprezentowane w monografii zagadnienia dotyczą problematyki wzrostu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Licząca 98 stron pozycja jest dedykowana studentom i doktorantom z dyscypliny nauk o zarządzaniu.

W opracowaniu omówiono m.in.: niektóre modele oceny efektywności finansowej przedsiębiorstw, wybrane determinanty sukcesu przedsiębiorstw czy też badania podejmowane w ramach zarządzania projektami (Projekt Management). Autor monografii podejmuje również zakres działań związanych z marketingiem internetowym oraz zagadnienia innowacyjności polskiej gospodarki w obliczu pułapki średniego dochodu.

Przedstawiona w monografii tematyka nawiązuje do efektów przeprowadzonych badań, zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

Książka dostępna w księgarni Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej oraz w Bibliotece Głównej PW.

Tadeusz A. Grzeszczyk, Wybrane problemy wzrostu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw, Warszawa 2016, OW PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry