Biuletyn PW / Publikacje / Międzynarodowy marketing przemysłowy

Międzynarodowy marketing przemysłowy

Ukazała się właśnie nowa pozycja Oficyny Wydawniczej PW autorstwa doc. dr. Nemezjusza M. Pazio pt. Marketing na rynkach międzynarodowych. Autor jest doświadczonym praktykiem i dydaktykiem. Obecnie wykłada na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. 

Skrypt powstał z myślą o pomocy studentom Politechniki Warszawskiej w studiowaniu przedmiotu pn. Międzynarodowy marketing przemysłowy. Jednak pozycja ta może służyć z powodzeniem innym osobom, które chcą poznać zagadnienia marketingu w takim właśnie ujęciu. Przedmiot ten ma na celu przekazanie przyszłym managerom przemysłu (ale i nie tylko), treści związanych z istotą i zastosowaniami marketingu na rynkach międzynarodowych. Globalizacja życia ekonomicznego powoduje, wręcz wymusza, wiele działań, które we współczesnym świecie stają się normą. Duży obszar tych działań to działania rynkowe związane właśnie z marketingiem.

W skrypcie przedstawiono różnego rodzaju tendencje w biznesie międzynarodowym oraz narzędzia oddziaływania na rzeczywistość ekonomiczną we własnym interesie firmy, przedsiębiorstwa. Skrypt nie jest poradnikiem, lecz pomocą naukową. Dlatego też zawarto w nim wiele przykładów, które mogą posłużyć jako wzór do analiz i własnych opracowań projektowych. Pozycja zawiera przydatną bibliografię i netografię.

Książka dostępna jest m.in. w Bibliotece Głównej Politechniki Warszawskiej.

Nemezjusz M. Pazio, Międzynarodowy marketing przemysłowy, Warszawa 2016, OW PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI