Biuletyn PW / Publikacje / AutoCAD 2018 PL

AutoCAD 2018 PL

Publikacja skierowana jest do wszystkich planujących rozpoczęcie projektowania w programie AutoCAD, poszukujących spójnego źródła informacji. Otrzymała Nagrodę Rektora Politechniki Warszawskiej za najlepszą publikację akademicką w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych. 

Od momentu pojawienia się na rynku, AutoCAD wyznacza standard obowiązujący w oprogramowaniu wspomagającym projektowanie komputerowe. Będąc jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych narzędzi dla inżynierów, architektów, konstruktorów i mechaników wskazuje kierunek rozwoju branży. AutoCAD jest używany w największych biurach projektowych i przedsiębiorstwach produkcyjnych.  Możliwości oraz funkcje programu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu do projektowania budynków, instalacji, maszyn i urządzeń. AutoCAD to jeden z najbardziej rozpowszechnionych programów na uczelniach technicznych - studenci używają go zarówno podczas zajęć, jak i przy tworzeniu projektów zaliczeniowych i dyplomowych.

„AutoCAD 2018 PL” kompleksowo prezentuje narzędzia oferowane przez program oraz możliwości ich praktycznego zastosowania. Publikacja pomaga zapoznać się z metodami tworzenia dokumentacji rysunkowej 2D oraz modelowania 3D, uzyskać informacje o opisywaniu, wymiarowaniu, standaryzacji i parametryzacji projektów. Zawiera również opis metod wykorzystywania warstw i bloków.

Książka Andrzeja Pikonia „AutoCAD 2018 PL” otrzymała Nagrodę Rektora Politechniki Warszawskiej za najlepszą publikację akademicką w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych w konkursie ACADEMIA 2018.

Andrzej Pikoń, AutoCAD 2018 PL, Warszawa 2018, Wydawnictwo Helion

CYTAT TYGODNIA

"

 

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry

Dante

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Komunikacji i Promocji Politechniki Warszawskiej

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Komunikacji i Promocji.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI