Biuletyn PW / Przegląd prasowy / TOP 50 - najważniejsze osobowości start-upów

TOP 50 - najważniejsze osobowości start-upów

Portal naTemat opublikował listę pięćdziesięciu najważniejszych osób w polskiej branży start-upowej. Wśród nich znalazła się dr Agnieszka Skala z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, współautorka pierwszego, cyklicznego badania sektora start-upów w Polsce.

Wyboru dokonały wspólnie redakcje naTemat i INNPoland. Osoby, które znalazły się na liście są ważne z punktu widzenia środowiska start-upów. Niektórzy sami założyli start-upy, inni im doradzają lub w nie inwestują. Kolejność wymienionych osób nie ma znaczenia.

Dr Agnieszka Skala z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej w swojej pracy naukowej koncentruje się na startupach i edukacji na rzecz przedsiębiorczości technologicznej. Jest współautorką pierwszego, cyklicznego badania sektora startupów w Polsce. Współzałożycielka i Prezes Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest Spin, koordynuje badania polskich start-upów prowadzone przez fundację Startup Poland.

Więcej o najważniejszych dla polskich start-upów osobach w artykule opublikowanym na portalu naTemat pt. „Lista 50 najważniejszych osób, bez których świat polskich start-upów nie byłby taki sam”.

Źródło: extra.natemat.pl
Zdjęcie: Biuletyn PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry