Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Miesięcznik Perspektywy o działaniach Koła Naukowego SAE AeroDesign

Miesięcznik Perspektywy o działaniach Koła Naukowego SAE AeroDesign

Przybliżenie działalności Koła SAE AeroDesign, sukcesy drużyny na międzynarodowych zawodach samolotów bezzałogowych oraz plany na przyszłość - to główne tematy wywiadu z Albertem Świerczyńskim, prezesem Koła Naukowego.

Studenckie Międzywydziałowe Koło Naukowe SAE AeroDesign zrzesza studentów Politechniki Warszawskiej, którzy fascynują się lotnictwem, projektowaniem samolotów, technologiami bezzałogowymi i wspólnym dążeniem do ambitnych celów. Członkowie Koła co roku biorą udział w międzynarodowych zawodach SAE AeroDesign w Stanach Zjednoczonych, gdzie rywalizują z zespołami akademickimi z całego świata.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu miesięcznika Perspektywy z prezesem Koła Naukowego Albertem Świerczyńskim:

Wysokie loty (pdf, 2,20 MB)

Powiązany materiał:
Spektakularny sukces studentów PW na zawodach samolotów bezzałogowych w USA

Źródło: Perspektywy
Zdjęcie: SAE AeroDesign

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry