Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Godło „Teraz Polska” dla innowacji z Politechniki Warszawskiej

Godło „Teraz Polska” dla innowacji z Politechniki Warszawskiej

Wyróżnienie otrzymał Wydział Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej za system do sterowania i zarządzania ciepłem w budynkach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji SOZE RSI.

Wręczenie nagród laureatom odbyło się w 3 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. „Teraz Polska” ma na celu wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Tegoroczna kapituła konkursu nagrodziła godłem 13 produktów, 7 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy, podała Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.

Konkurs „Teraz Polska” pokazuje to, co najlepsze w krajowej gospodarce: różnorodność branż, zaawansowanie, wysoką jakość, a także solidność i kreatywność przedsiębiorców. Gdyby wszystkie firmy w kraju działały tak, jak przedsiębiorstwa wyróżnione w naszym konkursie, mielibyśmy być może najszybciej rozwijającą się gospodarkę świata - podkreślił Dyrektor konkursu „Teraz Polska” Michał Lipiński.

Informacja o przyznaniu Godła Promocyjnego „Teraz Polska” dostępna jest w artykule „13 produktów, 7 usług i 2 gminy. Oto laureaci godła „Teraz Polska” na stronie internetowej Wprost.pl oraz na stronie Fundacji Godła Promocyjnego Terazpolska.pl.

Źródło: Wprost.pl, terazpolska.pl
Grafika: Teraz Polska

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów