Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Godło „Teraz Polska” dla innowacji z Politechniki Warszawskiej

Godło „Teraz Polska” dla innowacji z Politechniki Warszawskiej

Wyróżnienie otrzymał Wydział Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej za system do sterowania i zarządzania ciepłem w budynkach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji SOZE RSI.

Wręczenie nagród laureatom odbyło się w 3 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. „Teraz Polska” ma na celu wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Tegoroczna kapituła konkursu nagrodziła godłem 13 produktów, 7 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy, podała Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. 

Konkurs „Teraz Polska” pokazuje to, co najlepsze w krajowej gospodarce: różnorodność branż, zaawansowanie, wysoką jakość, a także solidność i kreatywność przedsiębiorców. Gdyby wszystkie firmy w kraju działały tak, jak przedsiębiorstwa wyróżnione w naszym konkursie, mielibyśmy być może najszybciej rozwijającą się gospodarkę świata - podkreślił Dyrektor konkursu „Teraz Polska” Michał Lipiński.

Informacja o przyznaniu Godła Promocyjnego „Teraz Polska” dostępna jest w artykule „13 produktów, 7 usług i 2 gminy. Oto laureaci godła „Teraz Polska” na stronie internetowej Wprost.pl oraz na stronie Fundacji Godła Promocyjnego Terazpolska.pl.

Źródło: Wprost.pl, terazpolska.pl
Grafika: Teraz Polska

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW