Biuletyn PW / Przegląd prasowy / Dr Paweł Urbański: stawiamy na nauczanie praktyczne

Dr Paweł Urbański: stawiamy na nauczanie praktyczne

Dążymy do tego, aby studia były mocno osadzone w realiach biznesowych i znajdowały się blisko rynku i jego potrzeb - podkreślał w wywiadzie dla Executive Magazine dr inż. Paweł Urbański, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W materiale m.in. o jednym z najlepszych MBA w Polsce, komercjalizacji osiągnieć naukowych oraz technologiach przyszłości.

Wysoki poziom programów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej to wypadkowa wielu czynników. Dążymy do tego, aby studia były mocno osadzone w realiach biznesowych i znajdowały się blisko rynku i jego potrzeb. Równocześnie stawiamy na nauczanie praktyczne. Wychodzimy z założenia, że najlepszym sposobem na zdobywanie wiedzy są starannie dobrane studia przypadku, projekty grupowe, praca warsztatowa i dyskusja. Chcemy, aby zajęcia były platformą wymiany doświadczeń i punktów widzenia na istotne zagadnienia biznesowe między prowadzącymi zajęcia i studentami.

Tematyka naszych programów oscyluje wokół zagadnień dotyczących nowoczesnych technologii, których roli nie da się nie zauważyć w biznesowym dyskursie. Studia MBA Kaizen Industry 4.0 pozwalają zrozumieć założenia czwartej rewolucji przemysłowej, program MBA Digital Transformation umożliwiają opanowanie wiedzy z zakresu technologii informacyjnych i nabycie umiejętności korzystania z inteligentnych rozwiązań, a MBA Finance & Technology pokrywa wiedzę z zakresu finansów, inwestycji i globalnych trendów technologicznych w branży finansowej - tłumaczył Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Więcej w artykule Dr Paweł Urbański, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej: Prywatny kapitał nie lubi zmian reguł gry Executive Magazine.

Źródło: executivemagazine.pl
Zdjęcie: Szkoła Biznesu PW

Szaleństwem jest robić wciąż
to samo i oczekiwać różnych rezultatów