Brydżyści z PW mieli dobre karty podczas Akademickich Mistrzostwach Polski

Reprezentacja PW zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym, które odbyły się w dniach 18-20 czerwca 2021 r. w Warszawie.

W imprezie wzięło udział ponad 160 zawodniczek i zawodników reprezentujących 24 uczelnie. Studenci z kartami w ręku walczyli w turniejach par i teamów.

W turnieju par reprezentanci Politechniki Warszawskiej Jacek Marciniak i Michał Tuczyński zajęli 3. miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych (5. miejsce w klasyfikacji generalnej).

W klasyfikacji generalnej, do której zaliczane były wyniki trzech najlepszych par danej uczelni oraz najlepszego teamu, studenci z PW zajęli również 3. miejsce. Na trzecim stopniu podium znaleźli się także wśród uczelni technicznych.