Program szczepień ochronnych „Grypa 65+”

CenterMed zaprasza mieszkańców Warszawy na program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia (urodzonych do 31 grudnia 1947 roku) pn. „Grypa 65+”. W ramach programu oferujemy wykonanie bezpłatnych szczepień.

Program „65+” będzie realizowany w przychodniach CenterMed Warszawa przy ulicach:

  • Waryńskiego 10a,
  • Mochnackiego 10,
  • Narbutta 85,
  • Krakowskie Przedmieście 24/26,
  • Żwirki i Wigury 95/97.

Zapisy oraz informacje pod numerem infolinii 801 404 402. Do wykonania szczepienia niezbędna jest kwalifikacja od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej, kwalifikacja lekarska ważna jest tylko w dniu, w którym została wydana. Pacjenci zdeklarowani do POZ w CenterMed Warszawa mogą uzyskać kwalifikację od lekarza bezpośrednio przed szczepieniem. Pacjenci niezdeklarowani do POZ w CenterMed Warszawa powinni mieć kwalifikację od swojego lekarza pierwszego kontaktu, w przeciwnym razie uzyskanie kwalifikacji jest płatne 20 zł.
 
Grypa jest niebezpieczną chorobą zakaźną, która może powodować groźne powikłania takie jak zapalenie płuc, ucha środkowego i zatok, mięśnia sercowego, mózgu i opon mózgowych. Szczepienie ochronne jest najlepszym sposobem na uniknięcie zarówno grypy jak i powikłań, zapraszamy do udziału w Programie „65+”.