Archiwum aktualności

Informacja Rektorskiej Komisji ds. Akademickiej Służby Zdrowia z dn. 22/09/2011

Informacja Rektorskiej Komisji ds. Akademickiej Służby Zdrowia o świadczeniu usług przez niepubliczny ZOZ CenterMed Sp. z o.o. ul. Waryńskiego 10A.

Informacja nt. badań profilaktycznych dla pracowników PW w 2011 roku

Ze względu na przeprowadzaną reorganizację akademickiej służby zdrowia w Warszawie wstrzymana została do końca roku 2011 pełna akcja przeprowadzania badań profilaktycznych dla pracowników Uczelni. 

Sprawozdanie z realizacji badań z zakresu profilaktyki zdrowotnej dla pracowników i studentów PW w 2010 r.

W roku 2010 kontynuowano akcję badań profilaktycznych dla pracowników Politechniki Warszawskiej wg zasad analogicznych do roku 2009.

Informacja o zmianach w akademickiej służbie zdrowia

Informacja o zmianach w akademickiej służbie zdrowia świadczącej usługi medyczne dla pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej.

Informacja dla pacjentów przychodni PZOZ dla Szkół Wyższych

Informacja dla pracowników, studentów i emerytów Politechniki Warszawskiej - pacjentów korzystających z przychodni PZOZ dla Szkół Wyższych

Informacja o szczepieniach przeciwko grypie dla pracowników PW

Informujemy, że od 7 września br przychodnie naszego ZOZ-u (ul.Waryńskiego, ul. Mochnackiego i ul. Narbutta) będą realizowały szczepienia przeciwko grypie na podstawie skierowań z Uczelni.

Apel do pracowników PW

Na prośbę Dyrekcji i Personelu naszych Przychodni realizujących badania profilaktyczne dla pracowników PW apelujemy o jak najszybsze zgłaszanie się zarówno do rejestracji skierowań, jak i na badania, na które nie ma potrzeby rejestracji.

Aktualne informacje dot. prowadzonych w PW badań profilaktycznych dla pracowników

Informacja dotyczy badań densytometrycznych (profilaktyka osteoporozy).

Oferta firmy MEDICA-POLSKA

Zakres bezpłatnych świadczeń medycznych w ramach programu ochrony zdrowia pracowników Politechniki Warszawskiej oraz ich rodzin.

Badania profilaktyczne dla pracowników PW w 2008 r.

Politechnika Warszawska wznawia akcję dodatkowych usług medycznych w zakresie profilaktyki onkologicznej i profilaktyki oceniającej ogólny stan zdrowia pracowników.

Badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2008

W związku z pracami przygotowawczymi do uruchomienia akcji badań profilaktycznych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w 2008 roku prosimy o zebranie informacji dotyczących zamiaru korzystania z oferowanych badań.

Informacje dot. badań profilaktycznych dla pracowników w 2007 r.

W związku z pytaniami kierowanymi w sprawie realizacji badań profilaktycznych przekazujemy następujące wyjaśnienia.