Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Wycieczka trzy dni w Kijowie - edycja jesienna

Wycieczka trzy dni w Kijowie - edycja jesienna

Dział Socjalny PW zachęca pracowników do wzięcia udziału w weekendowych wycieczkach do stolicy Ukrainy. W programie m.in. spektakl w Narodowym Teatrze Opery i Baletu, spacer po Kijowie z przewodnikiem oraz akademickie życie na terenie kampusu Politechniki Kijowskiej.

Oferta przeznaczona jest dla pracowników i ich rodzin (grupy 4 osobowe). Planowane terminy wyjazdów: I termin - 7-9 września, II termin - 14-16 września, III termin - 21-23 września, IV termin - 28-30 września, V termin - 5 -7 października.

Program wycieczki:

piątek

• przylot na lotnisko Boryspol w Kijowie, odbiór grupy przez pracownika Politechniki Kijowskiej (KPI)
  • przybycie na teren kampusu i zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach gościnnych w akademiku
  • czas wolny w zależności od godziny przylotu do godz. 16.30
  • godz. 17.00 obiadokolacja na terenie kampusu
  • godz. 18.10 przejazd metrem do Opery
  • godz. 19.00 spektakl w Narodowym Teatrze Opery i Baletu  http://opera.com.ua/afisha
  • godz. 22.00 powrót na teren kampusu

• godz. 9.00 śniadanie na terenie kampusu w bistro „Happy Cake”
  • godz. 10.00 spacer po Kijowie z przewodnikiem z KPI (centrum miasta: Chreszczatyk, Majdan Niezależności, dzielnica rządowa, siedziba rządu i prezydenta,  kompleks Soboru św. Zofii: wejście na wieżę widokową, muzeum katedralne, monaster Michała Archanioła pod złotymi kopułami, Fenikuler, dolne miasto z pl. Posztowym i pl. Kontraktowym)
  • godz. 17.00 obiadokolacja na mieście
  • godz. 19.00 teatr lub wieczorne zwiedzanie Kijowa z opiekunem z KPI (w zależności od dostępności biletów wyjście do teatru jest zaplanowane na piątek lub sobotę)
  • godz. 22.00 powrót na teren kampusu

• godz. 9.00 śniadanie na terenie kampusu w bistro „Happy Cake”
  • godz. 10.00 zwiedzanie Kijowa c.d. (Ławra Peczerska, dla chętnych udział w mszy św. obrządku prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego, dla pozostałych osób - parki i muzea w kompleksie Ławry)
  • od godz. 14.00 czas wolny
  • wyjazd na lotnisko Boryspol  ok. 2,5 godz. przed godziną wylotu do Warszawy

Opłaty:

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Kijów-Warszawa we własnym zakresie (zalecany jest przylot grupy jednym rejsem).

Wpłata na konto: Politechnika Warszawska ZFŚS Bank Pekao S.A. nr  18 1240 1053 1111 0000 0500 5925  w wysokości 435 zł obejmuje koszt zakwaterowania, wyżywienia, biletów wstępu i biletów do teatru oraz przewozy samochodem i komunikacją miejską w Kijowie, a także transport z i na lotnisko Boryspol.

Możliwość dofinansowania wycieczki dla pracowników i członków ich rodzin z ZFŚS w wysokości 50% lub 60% ceny wycieczki, w zależności od przychodu za rok 2017, po złożeniu wniosku nr 1.

Osoby zainteresowane wycieczką proszone są o kontakt z Kierownikiem Działu Socjalnego p. Beatą Jankowską beata.jankowska@pw.edu.pl lub z sekretariatem Działu Socjalnego halina.domaszczynska@pw.edu.pl tel. 22 2346053.

Źródło: Dział Socjalny PW
Zdjęcie:By Slawojar z polskojęzycznej Wikipedii, CC BY-SA 3.0

Nie zagłębiaj się w przeszłości, nie śnij o przyszłości, skoncentruj swój umysł
na obecnej chwili.