Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Ważna ankieta na temat szczepień przeciwko COVID-19

Ważna ankieta na temat szczepień przeciwko COVID-19

Prosimy o zapoznanie się z prośbą prof. Roberta Zalewskiego, Prorektora ds. Studenckich, o wypełnienie do 14 kwietnia 2021 r., do godz. 12.00, anonimowej ankiety, która umożliwi Politechnice Warszawskiej podjęcie działań związanych z organizacją szczepień dla pracowników i studentów.

Proszę wszystkich studentów, doktorantów i pracowników o wypełnienie do 14 kwietnia do godz. 12.00 anonimowej ankiety. Wypełnienie ankiety przez jak największą liczbę osób umożliwi Politechnice Warszawskiej podjęcie działań związanych z organizacją szczepień dla naszych pracowników i studentów.

Ankieta dla pracowników jest dostępna w portalu pracowniczym SAP.

Ankieta dla studentów i doktorantów jest dostępna w systemie USOS (serwis ankieter).

Zaznaczam, że wypełnienie ankiety nie jest rejestracją ani odmową rejestracji na szczepienie. W ten sposób chcemy zebrać informacje o skali zainteresowania szczepieniami organizowanymi przez Politechnikę Warszawską.

Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, żeby umożliwić jak najszybszy dostęp do szczepień dla całej naszej społeczności.

Korzystamy i planujemy korzystać z rozwiązań, przekazywanych w oficjalnych komunikatach rządowych (jak organizacja punktów szczepień w zakładach pracy, w których chęć zaszczepienia zgłosi minimum 500 pracowników) oraz negocjowanych przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (szczepienia dla pracowników uczelni niebędących nauczycielami akademickimi oraz szczepienia studentów w punktach zorganizowanych przez uczelnie).

Dlatego jeszcze raz proszę wszystkich (także osoby już zaszczepione) o udział w ankiecie. W ten sposób każdy z nas może mieć wpływ na to, jak będzie funkcjonowała Politechnika Warszawska w kolejnych miesiącach.

prof. dr hab. inż. Robert Zalewski
Prorektor ds. Studenckich
Przewodniczący Zespołu ds. koordynacji działań prewencyjnych w Politechnice Warszawskiej związanych z potencjalnym ryzykiem wystąpienia koronawirusa

Szaleństwem jest robić wciąż