Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Sierpniowy wypoczynek pracowników PW w ośrodku Politechniki Kijowskiej

Sierpniowy wypoczynek pracowników PW w ośrodku Politechniki Kijowskiej

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zachęca do skorzystania z sierpniowej oferty wyjazdu do ukraińskiego kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej.

Wypoczynek nad Morzem Czarnym
w ośrodku Politechniki Kijowskiej „MAJAK”
1-10 sierpnia 2018 r. (10 dni)

 1. Termin: 1-10 sierpnia 2018 r. (10 dni)
 2. Liczba uczestników: 20 osób (minimum 10 osób)
 3. Pobyt na Ukrainie:
 • Przelot/przejazd na trasie Warszawa - Chersoń - Warszawa we własnym zakresie (np. lot Ukrainian Airlines, autokary Ideal Travel, Eurobus). Przejazd z Chersonia podstawionym przez ośrodek wypoczynkowy autokarem (90 km) do kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym wliczony w cenę.
 • Odpoczynek w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej „Majak” 10 dni (zakwaterowanie w 2, 3, 4 - osobowych pokojach, łazienka w pokoju), warunki skromne, ale czysto, świeżo po remoncie, 3 posiłki dziennie.
 • Koszt pobytu: 1145 zł (wpłata na konto ZFŚS do 1.07.2018 r.)

Ośrodek rekreacyjny Politechniki Kijowskiej„Majak”

Lazurne jest położone w odległości 90 km od centrum miasta Chersoń, w ekologicznie czystym regionie; przepiękne, szerokie, białe plaże i czysta, przejrzysta woda Morza Czarnego. Zakwaterowanie w 6-piętrowym budynku, graniczącym z plażą, w odległości 100 m od brzegu morza. Na terenie miejscowości oraz promenady nadmorskiej znajdują się liczne sklepy, bary, obiekty rekreacyjne.

Dodatkowo płatne możliwości wycieczkowe i rozrywkowe:

 • Przejażdżki wodne, windsurfing, parasailing etc.
 • Wycieczka do leczniczego źródła termalnego - gejzer (koszt dla jednej osoby: dojazd  organizowany przez ośrodek ~ 150 UAH + koszty usług przy źródle  40 UAH/godzina).
 • wycieczka do kurortu nadmorskiego Skadowsk (30 km od Lazurnego) - znajdują się tam dwa parki wodne: Аквапарк Акватория oraz Beach Club Miami.
 • Delfinarium w Skadowsku, możliwość wypożyczenia jachtu (~ 100 USD/dzień) oraz zwiedzenie wyspy Dżyrałhacz, wycieczka po zatoce, a także liczne dyskoteki i kluby nocne.
 • Wycieczka do rezerwatu biosfery „Askania Nowa” (~300 UAH).
 • Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 20 kwietnia 2018 r. do kierownika Działu Socjalnego - p. Beata Jankowska beata.jankowska@pw.edu.pl

Źródło: Dział Socjalny PW
Zdjęcie: Widok z ośrodka PK

CYTAT TYGODNIA

"

 

 

Szczęśliwy, komu pośród życia skwaru,

bukiet przyjaźni nie zwiędnie
u boku. 

 

Jan Nepomucen Kamiński

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW