Biuletyn PW / Odpowiedzialna uczelnia / Z życia społeczności PW / Sierpniowy wypoczynek pracowników PW w ośrodku Politechniki Kijowskiej

Sierpniowy wypoczynek pracowników PW w ośrodku Politechniki Kijowskiej

Dział Socjalny Politechniki Warszawskiej zachęca do skorzystania z sierpniowej oferty wyjazdu do ukraińskiego kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej.

Wypoczynek nad Morzem Czarnym
w ośrodku Politechniki Kijowskiej „MAJAK”
1-10 sierpnia 2018 r. (10 dni)

1. Termin: 1-10 sierpnia 2018 r. (10 dni)
  2. Liczba uczestników: 20 osób (minimum 10 osób)
  3. Pobyt na Ukrainie:
  • Przelot/przejazd na trasie Warszawa - Chersoń - Warszawa we własnym zakresie (np. lot Ukrainian Airlines, autokary Ideal Travel, Eurobus). Przejazd z Chersonia podstawionym przez ośrodek wypoczynkowy autokarem (90 km) do kurortu Lazurne nad Morzem Czarnym wliczony w cenę.
  • Odpoczynek w ośrodku wypoczynkowym Politechniki Kijowskiej „Majak” 10 dni (zakwaterowanie w 2, 3, 4 - osobowych pokojach, łazienka w pokoju), warunki skromne, ale czysto, świeżo po remoncie, 3 posiłki dziennie.
  • Koszt pobytu: 1145 zł (wpłata na konto ZFŚS do 1.07.2018 r.)

Ośrodek rekreacyjny Politechniki Kijowskiej„Majak”

Lazurne jest położone w odległości 90 km od centrum miasta Chersoń, w ekologicznie czystym regionie; przepiękne, szerokie, białe plaże i czysta, przejrzysta woda Morza Czarnego. Zakwaterowanie w 6-piętrowym budynku, graniczącym z plażą, w odległości 100 m od brzegu morza. Na terenie miejscowości oraz promenady nadmorskiej znajdują się liczne sklepy, bary, obiekty rekreacyjne.

Dodatkowo płatne możliwości wycieczkowe i rozrywkowe:

• Przejażdżki wodne, windsurfing, parasailing etc.
  • Wycieczka do leczniczego źródła termalnego - gejzer (koszt dla jednej osoby: dojazd  organizowany przez ośrodek ~ 150 UAH + koszty usług przy źródle  40 UAH/godzina).
  • wycieczka do kurortu nadmorskiego Skadowsk (30 km od Lazurnego) - znajdują się tam dwa parki wodne: Аквапарк Акватория oraz Beach Club Miami.
  • Delfinarium w Skadowsku, możliwość wypożyczenia jachtu (~ 100 USD/dzień) oraz zwiedzenie wyspy Dżyrałhacz, wycieczka po zatoce, a także liczne dyskoteki i kluby nocne.
  • Wycieczka do rezerwatu biosfery „Askania Nowa” (~300 UAH).
  • Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 20 kwietnia 2018 r. do kierownika Działu Socjalnego - p. Beata Jankowska beata.jankowska@pw.edu.pl

Źródło: Dział Socjalny PW
Zdjęcie: Widok z ośrodka PK

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Sekcja Komunikacji Społecznej