Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Wystartowała druga edycja konkursów Centrów Badawczych POB

Wystartowała druga edycja konkursów Centrów Badawczych POB

Centra Badawcze POB rozpoczęły nabór do drugiej edycji konkursów na granty badawcze. Termin składania wniosków upływa 30 listopada 2020 r. Konkursy realizowane są w ramach projektu „Uczelnia Badawcza”.

Wiosną br. ogłoszono siedem konkursów w ramach poszczególnych Centrów Badawczych Priorytetowych Obszarach Badawczych oraz jeden konkurs „IDUB against COVID-19” jako wspólne przedsięwzięcie wszystkich Centrów Badawczych POB. Mając na uwadze duże zainteresowanie, którymi cieszyły się konkursy na granty badawcze, podjęto decyzję o uruchomieniu jeszcze w tym roku ich drugiej edycji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych konkursów:

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji o konkursach i projekcie „Uczelnia Badawcza” na PW na stronie internetowej: badawcza.pw.edu.pl.

Źródło: Biuro projektu IDUB

Nie poznamy prawdy,