Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Nominacje do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

Nominacje do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

Dr inż. Agnieszka Siemion i dr inż. Karol Kakarenko z Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej otrzymali nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii „Naukowiec Przyszłości”.

Dr inż. Agnieszka Siemion otrzymała nominację za realizację projektu „Terahercowe wielozadaniowe dyfrakcyjne urządzenie poprawiające obrazowanie nowotworów skóry”. Dr inż. Karol Kakarenko został nominowany za realizację projektu „Poprawa jakości widzenia za pomocą optyki dynamicznej”.

Nagrody są przyznawane od 2016 roku organizacjom i osobom, które w swojej działalności wykazują się ukierunkowaniem na przyszłość. Wszystkie projekty, inwestycje i przedsięwzięcia realizowane przez laureatów charakteryzują się innowacyjnością i są najlepszymi przykładami zrównoważonego i inteligentnego rozwoju.

Inicjatorem i organizatorem nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem medialnym sekcje tematyczne „Rzecz o Innowacjach i Inwestycjach” oraz program „goPL”. Partnerem merytorycznym jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej.

Szczegółowe informacje na temat nagrody znajdują się na stronie: rforum.pl.

Źródło: rforum.pl/pw.edu.pl

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba

Peter Drucker