Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Nauka / Dziekan Wydziału Zarządzania PW powołany do Rady Nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne

Minister Finansów prof. Teresa Czerwińska powołała Dziekana Wydziału Zarządzania dr. hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, w skład Rady Nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne. Spółka realizuje specjalne zadania z zakresu informatyzacji resortu.

Minister Finansów prof. Teresa Czerwińska (UW) powołała Dziekana Wydziału Zarządzania dr. hab. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, w skład Rady Nadzorczej spółki Aplikacje Krytyczne. Spółka ta, z kategorii spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jest w 100% własnością Skarbu Państwa, w imieniu którego uprawnienia właścicielskie wypełnia Minister Finansów. Spółka realizuje specjalne zadania z zakresu informatyzacji resortu, a w szczególności Krajowej Administracji Skarbowej.

Zdjęcie: Biuletyn PW

Ważniejsze od robienia wszystkiego tak jak trzeba,
jest robienie tego co trzeba

Peter Drucker