Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Rekrutacja do drugiej edycji programu MBA dla pracowników PW

Rekrutacja do drugiej edycji programu MBA dla pracowników PW

Szkoła Biznesu PW rozpoczęła rekrutację do drugiej edycji programu MBA dla pracowników Politechniki Warszawskiej, trzysemestralnych studiów podyplomowych w języku polskim adresowanych do kadry zarządzającej Uczelni. Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane do 21 grudnia 2020 r.

Studia są realizowane na bazie międzynarodowego standardu MBA (Master of Business Administration), w oparciu o 28-letnie doświadczenie Szkoły Biznesu w prowadzeniu studiów Executive MBA i innych programów menedżerskich.

Program studiów dostosowany jest do grupy docelowej, ze szczególnym uwzględnieniem współczesnych wyzwań w zarządzaniu Politechniką Warszawską (m.in. uwarunkowania uczelni publicznej vs. świat biznesu, praktyczne aspekty komercjalizacji technologii). Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich, praktyków biznesu oraz ekspertów w wybranych dziedzinach.

Studia obejmują w szczególności następujące obszary: otoczenie gospodarcze, marketing, rachunkowość zarządczą, finanse, zarządzanie operacyjne, strategię, zarządzanie zasobami ludzkimi, elementy digital transformation, innowacyjność i przedsiębiorczość, przywództwo, program rozwoju osobistego (w tym kompetencji menedżerskich).

Szczególny nacisk jest położony na aplikacyjny charakter procesu dydaktycznego: m.in. podanie pojęć i słownika biznesu oraz nakierunkowanie treści na realia uczelni publicznej i potrzeby kadry zarządzającej PW.

Studia realizowane są w ramach projektu „NERW PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Broszura_MBAPW (pdf, 1,58 MB)

Źródło: Szkoła Biznesu PW

Szaleństwem jest robić wciąż