Biuletyn PW / Nauka i Dydaktyka / Dydaktyka / Bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla studentów

Bezpłatne warsztaty szkoleniowe dla studentów

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w bezpłatnych szkoleniach w zakresie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania w projektowaniu i obliczeniach, realizowanych w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca”.

We wrześniu i październiku br. zaplanowano bezpłatne szkolenia specjalistyczne dla studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia Politechniki Warszawskiej, które zakończą się egzaminem oraz wydaniem oficjalnego certyfikatu:

Zgłoszenia za pomocą formularza można przesyłać do 25 lipca 2019 r., do godz. 15.00.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w regulaminie.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW